Zaproś uczestników


Uczestników do badania zaprosisz w łatwy sposób. Wystarczy wprowadzić podstawowe dane (imię, nazwisko, adres email) i określić zależności wymagane w metodzie 360 stopni: menadżera, współpracowników. Resztą system zajmie się automatycznie.

Zaimportuj bazę


Dane uczestników wprowadzisz ręcznie lub zaimportujesz z pliku CSV bądź Excela. Możesz też zintegrować listę uczestników z firmowym Active Directory lub LDAP.

Dostosuj powiadomienia


Ty decydujesz, w jaki sposób uczestnicy otrzymają informacje o zaproszeniu do badania. W treści powiadomienia staraj się zachęcać do wzięcia udziału. Zapewnij o całkowitej tajemnicy udzielonej odpowiedzi. Jeżeli uczestnik dokonuje oceny „z dołu” (ocena przełożonego przez podwładnego) lub „z boku” (ocena współpracownika), skumulowany wynik dostępny będzie, jeżeli system zarejestruje przynajmniej trzy odpowiedzi danego typu.

Kontroluj status


HR Feedback 360° na bieżąco prezentuje status zaproszeń do badania. Zanim powiadomienie zostanie wysłane, możesz zapoznać się z jego treścią. W razie konieczności zmienisz treść powiadomienia. Fakt wysłania powiadomienia zostanie zapisany w historii.

Rozpocznij pracę z najlepszym
Systemem HR Feedback 360°

Rozwijaj umiejętności zespołu dzięki informacji zwrotnej.

Bezpłatyny okres próbny   •   Potrzebujesz prezentacji systemu?